Enterijer.ba - FORUM

Sada je: uto ruj 02, 2014 10:14 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 8 posts ] 
Autor/ica Poruka
UNREAD_POSTPostano: čet pro 18, 2008 7:44 pm 

Mi nikako da zavrsimo sa dnevnim boravkom ... Sad nesto kontam da jedan mali zid oblozim kamenom ... Ima li ko prijedlog gdje bih to mogla uraditi ... U Livingu sam vidjela kamen koji mi se svidja, ali je preskup ... Kontam otici do Marmexa :roll:

Vrh

UNREAD_POSTPostano: pet pro 19, 2008 2:44 pm 

Misliš onim pločicama što izgledaju kao kamen ili...?

Vrh

UNREAD_POSTPostano: pet pro 19, 2008 3:15 pm 

ma bas kamen ... to su, ustvari, kamene plocice ... nije imitacija ako na to mislis ... ma, sigurno si vidjela u livingu kako to izgleda ...

Vrh

UNREAD_POSTPostano: pet pro 19, 2008 5:38 pm 

:mrgreen: Kamen je zakon...Kod maminog brata ima jedan komplet zid u kamenu..Al nije ono ravna pločica nego kao da je zid zidan od kamena,(granit sivi)i u tom zidu je napravljena polica za tv,i kamin,sve ugradjenu u zid..I meni je to super..Kod njega je i pod od mermera,al dnevni ima preko 120m2,pa to sve izgleda lijepo..Ne znam kako bi izgledalo u manjim prostorima..Al,meni kamen fin,svugdje(i ako djeluje nekako hladno) :mrgreen: Nažalost ne znam baš neke firme koje to rade ovdje u Sarajevu,jer sav kamen i kamene ploče ja naručujem u Jablanici(kako pločice tako i sve ostalo)

Vrh

UNREAD_POSTPostano: pon pro 22, 2008 10:48 am 

kamene plocice koje sam ja stavljala u predsoblje koje imaju neravne krajeve ima kupiti kod nas i u stvari su to zidne plocice koje se stavljaju oko kamina kao ukras i cijena im je bila prije dvije i po godine 40 km po kvadratu. Ima slika u temi hodnik pa pogledaj jel ti se to svidja...a osim toga imaju i one kamene ploce koje su imitacija kamena pogledaj u temi dekoracija neko je pisao da toga ima kupiti u sarajevo iako je skupo k'o vrag......

Vrh

UNREAD_POSTPostano: pon pro 22, 2008 12:38 pm 

Ljubičasta je napisao/la:
ma bas kamen ... to su, ustvari, kamene plocice ... nije imitacija ako na to mislis ... ma, sigurno si vidjela u livingu kako to izgleda ...

u bantu u vitezu ima prelijepih kamenih ploca

Vrh

UNREAD_POSTPostano: pon pro 22, 2008 10:03 pm 

U obi-ju u sarajevu je bilo pločica kao kod bihać,one neravnih oblika i bez fuga i cijena je bila,kad sam ja gledala,a to bilo prije mjesec -dva negdje oko 30km po kvadratu.Al,inace pločice od kamena su poprilicno skupe,e sad kvalitet kakv je u to ne ulazim...Trebalo bi da su i kvalitetne....Al cijena izmedju pravog kamena,obradjnog(granita,mermere itd..)i pločica,poprilično je mala,ne znam ni sama zašto,al se pravi kamen može kupiti jeftinije nego pločice od kamena.Ja sam gledala kamen je po m2 npr za klupice 30km il za tako oblaganje stepenista,a pločice il pvc klupice su skuplje...Govorim o pravom kamenu,kvalitetnom i postojanom,ne o onome koje se moze kupiti po stovaristima gradjevinskog materijala,pa čak i kod kamenoklesara,a koji je uvežen iz kine,i koji je obojen bojama po zelji,i ako dolazi u dodir sa vlagom i vodom,tu istu boju pušta :lol:

Vrh

UNREAD_POSTPostano: uto pro 23, 2008 3:09 pm 

Ja ne mogu biti od pomoći oko savjeta gdje kupiti, šta...

Ali , mogu pohvaliti ideju. Kamen, zid obložen kamenom super-duper!

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Reply to topic  [ 8 posts ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: