Enterijer.ba - FORUM

Sada je: čet stu 20, 2014 11:33 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 6 posts ] 
Autor/ica Poruka
UNREAD_POSTPostano: sri lis 08, 2008 8:31 am 

fasade od stiropora
Puno me interesuje , a neznam gdje tražiti o fasadama sa stiroporom, Treba mi informacija koliko košta materijal a koliko ruke tj majstor koji to radi .

Mjesto: Sarajevo
Hvala :D

Vrh

UNREAD_POSTPostano: sri lis 08, 2008 10:24 am 

Dobro došla Dada...Ja sam upravo završila fasadu,termo,tj sa stiroporom i stirodorom.Jako sam zadovoljna,mogu reči i prezadovoljna obavljenim radovima...Nas je koštao stiropor 10 cm i sav ostali materijal je njihov,po metru kvadratnom 38km,a svaki tanji stiropor je i jeftinje po metru kvadratnom,mi smo imali malo popusta inace rade 40km tu 10 cm stiropora....U tu cijenu je uključen sav materijal ,i ruke,i čak postavljanje klupica...Ne bih unaprijed da se hvalim,al do sad sam več osjetila razliku sa fasadom od 10 cm i od 5 cm stiropora jer smo prije radili ,5 cm na drugoj kuci..Uglavnom zadovoljna sam..Ako te šta još interesira,pitaj :D

Vrh

UNREAD_POSTPostano: sri lis 08, 2008 10:47 am 

Puno hvala ,za tu informaciju, mi imamo jednu ponudu koja ne obuhvća i klupice a traži nam po 40 km po kvadratu i to stiropor 5 cm i sve je njegovo i materijal i ruke su u toj cijeni
,mislim da nam je previše zacijenio.
Šta ti misliš?

Molim te pošalji mi ime firme ili ime majstora koji je to radio naravno i neki kontakt telefon
Hvala
Ovaj forum prava stvar,

Vrh

UNREAD_POSTPostano: sri lis 08, 2008 2:07 pm 

Dada,mislim da je to previskoka cijena za tu debljinu stiropora,nama su postavili klupice od sebe,tj.mi smo kupili klupice i ljepilo,a oni su ih postavili.U tu cijenu koju sam navela je sav materijal,skela ruke....Ljudi rade samo a austroterm materijalom,ne znam mi smo jako zadovoljni.Dok su kod nas radili fasadu najmanje 3 musterije nove su dosle da im daju ponudu za fasade...Znam da su otisli s naše kuče kod jednog covijeka u Nedzarice koji je svaki dan ,dok su nama radili,svraćao da vidi kako rade,i sad i njemu rade...Ja ću ti poslati br.na pp.al dok mm stigne jer ja neznam njihov broj,pa vidi....Uglavnom mi smo ih angažovali po preporuci,al ipak s oprezom,jer stvarno dosta lošeg iskustva s majstorima smo imali,al eto ovi se pokazali jako korektni i profesionalni,da ih ja sad od srca svima preporučujem...Meni je najbitnije u svemu ovome da su ljudi profesionalno uradili svoj posao,i kada je to i potvrdio nadzornik radova koji je naš prijatelj,ja sam u potpunosti zadovoljna...Takve stvari se ne rade svake godine,fasada se radi jednom u životu,bar ja tako mislim,i ne treba da se štedi na takvim radovima....

Vrh

UNREAD_POSTPostano: sri lis 08, 2008 9:16 pm 

Neizmjerno hvala
Ja sam isti čas ispričala sve mami i sestri i otkazali smo tog majstora
On je nas ponovo kasnije zvao, pa se nešta izvinjavao, a neznamo ni za šta
Valjda je skontao da je pretijerao sa cijenom.
I dalje tražimo, našli smo još neke ponude
Ali obavezno ću sačekati i broj od tih tvojih majstora
Da upravu si, to je zaista nešto što se radi jednom u životu
Da bitna nam je cijena ali i naravno kvalitet.
Ako mi vjeruješ radije ćemo odustati od fasade za ovu godinu, nego da nam rade neki dunđeri.
Sita sam nazovi "majstora"
Smatraj da si učinila jedno dobro dijelo
Pozdrav

Vrh

UNREAD_POSTPostano: ned tra 04, 2010 9:24 pm 

Vidim da ova tema vec odavno nije aktuelna, ali ja je moram aktivirati jer je kod nas upravo sada aktuelna :wink: Dakle, zanima me da li neko ima svjeza iskustva na ovu temu tj. koliko sada kosta ovo zadovoljstvo? Bila bih zahvalna ukoliko bi neko imao podatke posebno o cijeni materijala (vrsta, proizvodjac i sl.), a posebno "za ruke". Naravno da bi i pokoja slicica finalnog proizvoda dobro dosla :wink: Unaprijed se zahvaljujem na odgovorima!

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Reply to topic  [ 6 posts ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: