Enterijer.ba - FORUM

Sada je: pet tra 18, 2014 8:09 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 208 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
UNREAD_POSTPostano: uto vel 17, 2009 9:04 am 

Draga Bihać, puno hvala na ideji!
To bi zaista moglo dobro izgledati!
Hvala :)

Pitanje: Gdje se može kupiti komad regipsa, gdje je najbolji izbor tapeta i na koji način okačiti sve to na zid (neke letvice sa kukicom pričvrstiti odozada ili...?) ?

Vrh

UNREAD_POSTPostano: uto vel 17, 2009 9:31 am 

kod klivije mi se svidja komoda i slike. slike su predobre :). po tome je vas stan bas 'vas' stan.
kod Sinje mi se trosjed cini tako udobnim. boje su prirodne i tople. mozda da ubacis i malo zivljih boja nekim dodacima?
@Bihac, ideja sa tapetom i rigipsom, svaka cast :).

Vrh

UNREAD_POSTPostano: uto vel 17, 2009 9:51 am 

drago mi je da vam se svidja ideja....rigips se kupuje na komad mislim da je 2m duzine 1m sirine 9 km (bar je tako bilo nekad davno kad smo mi kupovali :? ), rolna tapete kod nas je oko 50 km ja ne znam vidjela sam da je neko spominjao u Banja Luci da ima po 18 km sto bi bilo puno prihvatljivije...ove kod nas su samoljepljive i meni se bas svidjaju dezeni ima ih da se izvrnes kad ih vidis....

ostatak od rigipsa ljepo iskoristiti za neke druge sobe dal da se okreci nekom bojom dal da se nesto drugo uradi s tim ali moze se dosta......

mislim da rigips nije tezak da bi se na njega mogla samo staviti kukica pa se on objesiti na zid ali mogu se staviti i dvije drvene letvice pozada jedna gore jedna dole ili samo jedna gore pa "slika" stoji onako na koso :D

Vrh

UNREAD_POSTPostano: uto vel 17, 2009 10:26 am 

Hvala Fani :) !

Vrh

UNREAD_POSTPostano: uto vel 17, 2009 10:32 am 

Evo jos jedan kutak mog boravka :)

Privitak/ci:
P1010001.JPG
P1010001.JPG [ 70.37 KIB | Pogledano 995 put/a. ]
Vrh

UNREAD_POSTPostano: ned vel 22, 2009 3:45 pm 

konačno smo odlučili šta staviti iza crvenog trosjeda ... bilo je milion opcija ... od tapete, do tzv. tetovaze, pa neka slika sa interneta ... i na kraju sam ja jučer ukomponovala sve naše sličice sa kube i napravila ovo :mrgreen:

ovo ipak ima neku vrijednost ...

veličine je 2,5 X 0,5 m ...

samo jos da skontamo na cemu cemo printati i to je to ...

jos nam je samo ostao zid preko puta, gdje je komoda ... tu cemo samo neki detalj staviti iza ...

Privitak/ci:
kuba-wallpaper-copy.png
kuba-wallpaper-copy.png [ 157.3 KIB | Pogledano 927 put/a. ]

UNREAD_POSTPostano: pon vel 23, 2009 8:11 am 

Ljubičasta je napisao/la:
konačno smo odlučili šta staviti iza crvenog trosjeda ... bilo je milion opcija ... od tapete, do tzv. tetovaze, pa neka slika sa interneta ... i na kraju sam ja jučer ukomponovala sve naše sličice sa kube i napravila ovo :mrgreen:

jos nam je samo ostao zid preko puta, gdje je komoda ... tu cemo samo neki detalj staviti iza ...

UUUUUUUAAAAAAAUUUUUUU :o :o :o :o :o !!!!! Pa ovo je genijalno!!!!!!! Ne znam da li da prije cestitam na ideji ili na samoj izvedbi! Svaka cast! Mozes li molim te reci gdje ste ovo napravili?

Vrh

UNREAD_POSTPostano: pon vel 23, 2009 8:36 am 

Zelena je napisao/la:

UUUUUUUAAAAAAAUUUUUUU :o :o :o :o :o !!!!! Pa ovo je genijalno!!!!!!! Ne znam da li da prije cestitam na ideji ili na samoj izvedbi! Svaka cast! Mozes li molim te reci gdje ste ovo napravili?

hvala :oops: :oops: :oops: ma, ja pravila u photoshopu ... posto se, izmedju ostalog, bavim i grafickim dizajnom :mrgreen:

Vrh

UNREAD_POSTPostano: pon vel 23, 2009 9:00 am 

[/quote] hvala :oops: :oops: :oops: ma, ja pravila u photoshopu ... posto se, izmedju ostalog, bavim i grafickim dizajnom :mrgreen:[/quote]

Ma šta "baviš" pa ti si profesionalac! Svaka čast! reci mi jesi li mijenjala boju fotografija ili si ih koristila u originalu? Meni se čini da su neke u "sephia" fazonu (ako sam se dobro izrazila :oops: ) što mi se pravo sviđa.

Vrh

UNREAD_POSTPostano: pon vel 23, 2009 9:13 am 

Zelena je napisao/la:
hvala :oops: :oops: :oops: ma, ja pravila u photoshopu ... posto se, izmedju ostalog, bavim i grafickim dizajnom :mrgreen:[/quote]

Ma šta "baviš" pa ti si profesionalac! Svaka čast! reci mi jesi li mijenjala boju fotografija ili si ih koristila u originalu? Meni se čini da su neke u "sephia" fazonu (ako sam se dobro izrazila :oops: ) što mi se pravo sviđa.[/quote]

jeste, jeste ... sepia fazon ...

hvala jos jednom ... :)

Vrh

UNREAD_POSTPostano: pon vel 23, 2009 9:41 am 

@Ljubice ovo je stvarno genijalno...svaka cast i na ideji i na izvedbi....odlicno

Vrh

UNREAD_POSTPostano: pon vel 23, 2009 11:43 am 

Zelena je napisao/la:
UUUUUUUAAAAAAAUUUUUUU :o :o :o :o :o !!!!! Pa ovo je genijalno!!!!!!! Ne znam da li da prije cestitam na ideji ili na samoj izvedbi! Svaka cast!

hehe, ovakva je bila i moja reakcija :). identicna.

Vrh

UNREAD_POSTPostano: pon vel 23, 2009 11:55 am 

Extraaaaaaaaaa,svaka cast :)

Vrh

UNREAD_POSTPostano: uto vel 24, 2009 3:28 pm 

Odlična ideja! Jako mi se dopada.
Negdje sam već napisala da i ja planiram uglavnom na zidove stavljati neke mm-ove i moje fotke. Prijateljica koja se bavi dizajnom će mi te fotke malo obraditi da ih prilagodi većem formatu pa ću ih u nekoj štampariji "isprintati" i šta se veće sve radi. U konačnici ni to ne ispadne baš jeftino u zavisnosti od formata itd. Ali je svejedno jeftinije od Safeta Zeca :)

Vrh

UNREAD_POSTPostano: uto vel 24, 2009 3:50 pm 

Sinja je napisao/la:
Odlična ideja! Jako mi se dopada.
Negdje sam već napisala da i ja planiram uglavnom na zidove stavljati neke mm-ove i moje fotke. Prijateljica koja se bavi dizajnom će mi te fotke malo obraditi da ih prilagodi većem formatu pa ću ih u nekoj štampariji "isprintati" i šta se veće sve radi. U konačnici ni to ne ispadne baš jeftino u zavisnosti od formata itd. Ali je svejedno jeftinije od Safeta Zeca :)

Sinja, molim te da prijaviš ako saznaš koja je cijena prilagođavanja fotografija većem formatu jer sam i ja zainteresovana za to. Unaprijed hvala!

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Reply to topic  [ 208 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
POWERED_BY
HR (CRO) by Ančica Sečan