Enterijer.ba - FORUM

Sada je: pet srp 25, 2014 6:39 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 5 posts ] 
Autor/ica Poruka
UNREAD_POSTPostano: čet vel 28, 2008 12:30 pm 

Šta držite na vašem noćnom ormariću?
Da li vam služi kao ukrasni ili kao koristan dio namješataja?
Ili možda oboje?

Ormarić naravno može biti i stolić. Može i ne mora biti u kompletu sa ostatkom spavaće sobe.

Da li je vaš ormarić romantičan, obogaćen nekim lijepim cvijetom, ukrasnom svijećom
slika

Ili je vojnički uredan
slika

Ili na njemu vlada kreativni nered
slika

Za mene noćni ormarić je bitan dio spavaće sobe. On je samo moj. Tu stoje isključivo MOJE stvari.
Ovaj koji sad imam je jadan priučen :lol: i privremen.
Prva ladica - šminka, poneka kremica, toplomjer :)
druga ladica - koješta, naočale, kutijice
treća ladica - dnevnik :P
Nekad ga kao spremim pa stavim vaznicu sa cvijećem i sl. , ali uglavnom su na njemu điđe koje mi trabaju kad krenem na spavanje.
slika

Vrh

UNREAD_POSTPostano: čet vel 28, 2008 12:44 pm 

moj ormaric napravljen od punog drveta mali bez nekih ukrasa ali prelakiran nekim svjetlucavim bezbojnim lakom....jednostavan a prelijep....u njemu kutija sa ljekovima ili kucna apoteka, razni printouti vezani za poljoprivredu ne zato da bih ih citala navece nego jednostavno da znam gdje mi stoje, a na ormaricu pokusacu pobrojati ako se sjetim svega: lidera deo cream (u kupatilu je ne smijem drzati zbog djece), parafin krema za ruke i stopala, aloa vera gel, losion za lice, krema za lice, krema protiv bora (to sam dobila komplet pa imam inace protiv bora koristim AD kapi one sto dajemo maloj djeci ja stavim oko ociju kad se sjetim), gel za hladjenje stopala, losion za tijelo, aceton, lak za nokte, dezodorans, maramice obicne i caffetin....to je od jutros ako se dobro sjecam......ali sastav je podlozan svakodnevnoj promjeni iako se slazem s tobom to je moj i samo moj kutak koji niko NE SMIJE dirati.........

Vrh

UNREAD_POSTPostano: pet vel 29, 2008 8:54 pm 

Moja spavaća je onaj model sa most regalom.U ladicama su tako stojale moje stvarčice pa onda veš dok moja kćerka nije počela otvarati ladice pa hodati sa brusom na glavi ili očevom potkošuljom :roll: pa sad služi isključivo za čarape,s tim nas ne može osramotiti pred gostima (barem se nadamo :lol: ).A s obzirom da je više puta sastavljana i rastavljana čisto sumanjam da bi preživila zadnju selidbu pa se nadam krevetu kao u ljubičaste (nešto slično) i normalnim ormarićima...

Vrh

UNREAD_POSTPostano: uto ožu 25, 2008 10:52 am 

kod mene ima najviše krema za lice,noge,nevenova,balzam za usne,svijeće.....

Vrh

UNREAD_POSTPostano: pet svi 30, 2014 9:34 am 

U našim salonima je očajna ponuda noćnih ormarića, previše jednostavni, klasični, niski i ne sviđaju mi se... :roll: ima li ko ideju za neki i gdje kupiti? Što neobičniji to bolje... :)

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Reply to topic  [ 5 posts ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: