Enterijer.ba - FORUM

Sada je: pet tra 25, 2014 1:58 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 103 posts ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: !
UNREAD_POSTPostano: sri sij 30, 2008 1:35 pm 

Cija je napisao/la:
Elpi je napisao/la:
Da konkretno za kuhinju .

kuhinju nam je radio stolar Stipo iz Zenice .... koštala je 1900 KM ,elementi.Zadovoljni smo,a inače ga svi hvale kao dobrog majstora.

Pozdrav svim forumasima! Evo da se i ja prikljucim ovoj temi jer sam sada u fazi biranja kuhinje i obilaska trzista. Uzasno je skupo... :( Cija,molila bih te za broj telefona gospodina Stipe Zenice jer mi se ta cijena cini realnom u odnosu na ovdasnje a i kuhinja jako lijepo izgleda.
Pozdrav!

Vrh

Naslov: !
UNREAD_POSTPostano: čet sij 31, 2008 9:35 am 

Otpozdrav !

Prije svega da čestitam svima sve praznike !

Kada govorimo o proizvodnji namještaja...

Mislim da bi se trebalo prije svega definisati firme i one male majstore ( da ih tako nazovemo bez da vrijedžam nekoga ).
Mislim na majstore koji imaju investirano 5 do 10 000 KM u alate i mašine i firme koje su investirale 500 000 do 1000 000 KM u istu namjenu.
Mada ni to nije omjer kvalitete , ali bi trebalo zauzvrat imati neku garanciju.
Pored svega toga ljudski faktor je taj koji ima 75% uticaja na sav tehnološki proces.
Znači iako je investirano 1 000 000 KM ako onaj koji to projektuje zabrlja ili da pogrešne mjere , ništa se nije uradilo.
U drugom slučaju :
Ako onaj koji kontroliše krajnji proizvod nije to pregledao i imao osnove kvalitete.
Opet ništa.
U Sarajevu po mojim saznanjima gravitira nekih 30-tak kojekakvih firmi koje se bave namještajem.
Eto toliko za sada ...
Nastaviče se ...
Sad imam neki sastanak pa moram iči ...
Pozdrav !

Vrh

Naslov:
UNREAD_POSTPostano: pet vel 01, 2008 7:20 pm 

Broj Stipe... 061 692 576

hvala na pohvali kuhinje :)

Vrh

Naslov:
UNREAD_POSTPostano: sub vel 02, 2008 6:12 pm 

Cija je napisao/la:
Broj Stipe... 061 692 576

hvala na pohvali kuhinje :)

Nema na čemu, kuhinja je zaista lijepa...
Nego, hvala na Stipinom broju telefona. :D

Vrh

Naslov:
UNREAD_POSTPostano: sri vel 20, 2008 7:54 am 

Da li je neko imao iskustva sa kuhinjama iz Lasera (Sarajevo)? Meni se cine, onako, dosta profesionalni, a imaju i veliki izbor materijala i boja. Uglavnom sam sve obisla: Mammas, Laser, Dan Kuchen (katastrofalno skupi), Begex ... i nekako mi se najbolje cini u Laseru... ali opet ne znam ni sama :(
Pa ako neko ima kakvih svjezih iskustava sa kuhinjama, molim da ih podjeli samnom :)

Vrh

Naslov:
UNREAD_POSTPostano: sri vel 20, 2008 9:27 am 

kuhinje u laseru sarajevo se prave od istog materijala kao i kuhinje u laseru bihac...a stolari u bihacu kupuju ivericu od lasera i kad prave kuhinje prave od tog materijala...

u mojoj kuci sve sto je pravio stolar a to ukljucuje kuhinju, plakare u djecijoj sobi, ormare u spavacoj za roditelje, police biblioteke i ostalo sve je pravljeno od tog materijala i sa svime sam zadovoljna....

mislim da oni nabavljaju dobar i kvalitetan materijal i da nisu los izbor...vjerovatno ovi drugi sto su skuplji materijal nabavljaju negdje drugo i po vecoj cijeni.....

Vrh

Naslov:
UNREAD_POSTPostano: sri vel 20, 2008 9:33 am 

bihac je napisao/la:
kuhinje u laseru sarajevo se prave od istog materijala kao i kuhinje u laseru bihac...a stolari u bihacu kupuju ivericu od lasera i kad prave kuhinje prave od tog materijala...

u mojoj kuci sve sto je pravio stolar a to ukljucuje kuhinju, plakare u djecijoj sobi, ormare u spavacoj za roditelje, police biblioteke i ostalo sve je pravljeno od tog materijala i sa svime sam zadovoljna....

mislim da oni nabavljaju dobar i kvalitetan materijal i da nisu los izbor...vjerovatno ovi drugi sto su skuplji materijal nabavljaju negdje drugo i po vecoj cijeni.....

Hvala na informacijama :) Znam da su kod njih Eggerove ploče i da su stvarno dobre, a čini mi se i da kvalitetno prave kuhinjske elemente... najvjerovatnije da ću kod njih i naručiti kuhinju... iskreno se nadam da će se i oni pojaviti na ovom predstojećem sajmu namještaja u Skenderiji i da će biti kakvog finog popusta :D

Vrh

Naslov:
UNREAD_POSTPostano: sri vel 20, 2008 3:22 pm 

Ja takodje trebam mijenjati kuhinju. Otprilike sve je dogovoreno i uz radove koji idu prije postavljanja elemenata (plocice, nove instalacije) trebala bi biti postavljena oko 15.03. (bar se tako nadam) To ce mi raditi covjek za kojeg sam cula sve nabolje. Vidjela sam dosta kuhinja koje je on radio. Ako zelis mogu ti dati telefon na PP. Ima jako puno posla, tako da moras cekati, ja sam se odlucila zato jer sam vidjela kako i sta radi i mislim da vrijedi. Uglavnom ceka me puno toga u proljece, slike postavim kad sve bude ako Bog zavrseno. :)

Vrh

Naslov:
UNREAD_POSTPostano: sri vel 20, 2008 3:28 pm 

Bubica 1, hvala ti! :)
Voljela bih vidjeti ako imaš koju sličicu neke kuhinje koju je radio taj tvoj majstor. U svakom slučaju nije viška ništa što se vidi. Kolika će ti biti kuhinja i koliko bi koštala? Kuhinja koju sam ja zamislila i koju su mi nacrtali u Laseru bi koštala oko 3.000 KM (iveral je u pitanju) - bez aparata, naravno.

Vrh

Naslov:
UNREAD_POSTPostano: čet vel 21, 2008 9:47 am 

Zelena@

Cijena kuhinje je od 500-700 KM po m, a slicice cu postati cim dobijem CD, zamolila sam prijateljicu da mi to pronadje, ja sam svoj izgubila :oops: .

P.S.

Cijenu naravno odredjuje vrsta materijala

Vrh

Naslov:
UNREAD_POSTPostano: čet vel 21, 2008 9:52 am 

@bubica1
E hvala ti! Jedva čekam da vidim te sličice :)

Vrh

Naslov:
UNREAD_POSTPostano: pet vel 22, 2008 3:51 pm 

Meni je pravo pomoglo sto je radna ploca u mojoj kuhinji na visini od 95 cm. Super je zbog ledja, jer se ne savijam. Pa eto, ako neko nije imao na umu i tu sitnicu, pored jos milion drugih sitnica. :P

Vrh

UNREAD_POSTPostano: pon vel 25, 2008 9:59 am 

da da sa ovim se slazem i kod mene je kuhinja na istoj visini.....razlika ogromna izmedju moje kuhinje i recimo mamine.....

Vrh

UNREAD_POSTPostano: sub svi 03, 2008 3:30 pm 

Da li neko ima iskustva sa Viva kuhinjama? Kakvog su kvaliteta? Oni imaju prodajni salon na Bascarsiji...

Vrh

UNREAD_POSTPostano: pon svi 12, 2008 5:43 pm 

evo kako sam mami i tati projekotvala kuhinju...zanemarite okolo namještaj,nije bilo finog u programu :D

slika

slika

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Reply to topic  [ 103 posts ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
POWERED_BY
HR (CRO) by Ančica Sečan